MKP1841333104M
MFR.Part #
MKP1841333104M
JLCPCB Part #
C3803047
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 33nF 600V、1kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS