R75QN32204000J
MFR.Part #
R75QN32204000J
JLCPCB Part #
C3784347
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 220nF 250V、1kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS