Y078610K2400Q9L
MFR.Part #
Y078610K2400Q9L
JLCPCB Part #
C1476971
Description
-55℃~+125℃ 10.24kΩ 600mW ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS