MKP1840268015
MFR.Part #
MKP1840268015
JLCPCB Part #
C3784107
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 6.8nF 63V、100V ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS