MKP1840210204M
MFR.Part #
MKP1840210204M
JLCPCB Part #
C3798824
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 1nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS