592D226X0016C2W15H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
592D226X0016C2W15H
JLCPCB Part #
C4951457
Package
2812
Description
-55℃~+125℃ 16V 22uF 300mΩ ±20% 2812 Tantalum Capacitors ROHS