MKP1839510401
MFR.Part #
MKP1839510401
JLCPCB Part #
C7226116
Package
Plugin,D17xL31.5mm
Description
-55℃~+100℃ 1uF 220V、400V ±1% 插件,D17xL31.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS