CMF608R4500FKEK
MFR.Part #
CMF608R4500FKEK
JLCPCB Part #
C1422676
Description
-55℃~+175℃ 1W 8.45Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS