MKP1839447404
MFR.Part #
MKP1839447404
JLCPCB Part #
C3009463
Package
Plugin,D13.5xL26.5mm
Description
-55℃~+100℃ 220V、400V 470nF ±5% 插件,D13.5xL26.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS