MKP1839422251R
MFR.Part #
MKP1839422251R
JLCPCB Part #
C3799413
Package
Plugin,D8.5xL19mm
Description
-55℃~+100℃ 160V、250V 220nF ±1% 插件,D8.5xL19mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS