MKP1839333401
MFR.Part #
MKP1839333401
JLCPCB Part #
C3786335
Package
Plugin,D7xL14mm
Description
-55℃~+100℃ 220V、400V 33nF ±1% 插件,D7xL14mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS