BFC237964124
MFR.Part #
BFC237964124
JLCPCB Part #
C3800646
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 120nF 220V、630V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS