MKP1839310631
MFR.Part #
MKP1839310631
JLCPCB Part #
C3793061
Package
Plugin,D5.5xL14mm
Description
-55℃~+100℃ 10nF 250V、630V ±1% 插件,D5.5xL14mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS