MKP1839310401
MFR.Part #
MKP1839310401
JLCPCB Part #
C3793594
Package
Plugin,D5.5xL11mm
Description
-55℃~+100℃ 10nF 220V、400V ±1% 插件,D5.5xL11mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS