MKP1839110631G
MFR.Part #
MKP1839110631G
JLCPCB Part #
C3803859
Package
Plugin,D6xL11mm
Description
-55℃~+100℃ 100pF 250V、630V ±1% 插件,D6xL11mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS