MKP1837410014G
MFR.Part #
MKP1837410014G
JLCPCB Part #
C3786086
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 100V、160V 100nF ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS