RNC55H1913FSR3665
MFR.Part #
RNC55H1913FSR3665
JLCPCB Part #
C3443501
Description
-65℃~+175℃ 125mW 191kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors