MKP1837347161W
MFR.Part #
MKP1837347161W
JLCPCB Part #
C3792593
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 100V、160V 47nF ±1% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS