MKP1837310013D
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MKP1837310013D
JLCPCB Part #
C3797296
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 100V、160V 10nF ±2.5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS