KP1830110011W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
KP1830110011W
JLCPCB Part #
C3791351
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 100pF 63V、100V ±1% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS