Y007525K6000T9L
MFR.Part #
Y007525K6000T9L
JLCPCB Part #
C1471280
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 25.6kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS