MCY11K300B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MCY11K300B
Description
-65℃~+175℃ 11.3kΩ 300mW ±0.1% ±2.5ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS