RN55D4021FBSL
MFR.Part #
RN55D4021FBSL
JLCPCB Part #
C1430303
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.02kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors