MCX20K000T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MCX20K000T
JLCPCB Part #
C1489338
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 20kΩ 300mW ±0.01% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS