MCX16K767B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MCX16K767B
JLCPCB Part #
C1482048
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 16.767kΩ 300mW ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS