SMA6F45A-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMA6F45A-M3/I
JLCPCB Part #
C17384571
Package
DO-221AC
Description
200nA 45V 4kW@8/20us 55.3V 93.8A@8/20us 93.8V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-221AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS