MCU0805MD1002BP500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MCU0805MD1002BP500
JLCPCB Part #
C4277843
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS