MCT0603MD1872BP500
MFR.Part #
MCT0603MD1872BP500
JLCPCB Part #
C4111779
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS