MCT0603MD1744BP500
MFR.Part #
MCT0603MD1744BP500
JLCPCB Part #
C4018469
Description
-55℃~+155℃ 1.74MΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS