MCT06030F9532BP100
MFR.Part #
MCT06030F9532BP100
JLCPCB Part #
C3951079
Description
-55℃~+125℃ 100mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS