BFC237548681
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237548681
JLCPCB Part #
C3792655
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 600V、2kV 680pF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS