MCT06030D2050BP500
MFR.Part #
MCT06030D2050BP500
JLCPCB Part #
C4298690
Description
-55℃~+125℃ 100mW 205Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS