CPCC03100R0KE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPCC03100R0KE66
Description
-65℃~+275℃ 100Ω 3W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ - Through Hole Resistors ROHS