MCT06030D1820BP100
MFR.Part #
MCT06030D1820BP100
JLCPCB Part #
C1706288
Description
-55℃~+125℃ 100mW 182Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS