MCT06030C5629FPW00
MFR.Part #
MCT06030C5629FPW00
JLCPCB Part #
C4176390
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS