RN73H1JTTD69R8F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD69R8F10
JLCPCB Part #
C4104365
Description
100mW 69.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS