MCA1206MD5104BP500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MCA1206MD5104BP500
JLCPCB Part #
C3915309
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1MΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS