MCA1206MD4704BP500
MFR.Part #
MCA1206MD4704BP500
JLCPCB Part #
C4122766
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.7MΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS