Y07891K47000B9L
MFR.Part #
Y07891K47000B9L
JLCPCB Part #
C1464541
Description
-55℃~+125℃ 1.47kΩ 300mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS