MCA1206MD2004BP500
MFR.Part #
MCA1206MD2004BP500
JLCPCB Part #
C3917031
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2MΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS