MCA12060D9099BP500
MFR.Part #
MCA12060D9099BP500
JLCPCB Part #
C1713649
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS