MCA12060D8451BP100
MFR.Part #
MCA12060D8451BP100
JLCPCB Part #
C4326106
Description
-55℃~+125℃ 250mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS