MCA12060D7689BP100
MFR.Part #
MCA12060D7689BP100
JLCPCB Part #
C4031895
Description
-55℃~+125℃ 250mW 76.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS