MCA12060D7152BP100
MFR.Part #
MCA12060D7152BP100
JLCPCB Part #
C4184915
Description
-55℃~+125℃ 250mW 71.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS