BFC238364203
MFR.Part #
BFC238364203
JLCPCB Part #
C6514795
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+105℃ 20nF 700V、2kV ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS