MCA12060D6802BP500
MFR.Part #
MCA12060D6802BP500
JLCPCB Part #
C1713973
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS