MCA12060D5602BP500
MFR.Part #
MCA12060D5602BP500
JLCPCB Part #
C4001253
Description
-55℃~+125℃ 250mW 56kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS