MCA12060D4531BP500
MFR.Part #
MCA12060D4531BP500
JLCPCB Part #
C1711564
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 4.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS