MCA12060D9531BP500
MFR.Part #
MCA12060D9531BP500
JLCPCB Part #
C4069442
Description
-55℃~+125℃ 250mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS