MCA12060D4422BP500
MFR.Part #
MCA12060D4422BP500
JLCPCB Part #
C1711796
Description
-55℃~+125℃ 200V 250mW 44.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS